Nietypowe upławy

Witam. Ostatnio zauważyłam u mnie dziwne upławy. Są białe, mleczne, jednorodne i takie wodniste. Poza nimi występuje również normalny śluz. Czy to coś poważnego? Wizytę u ginekologa mam dopiero za 3 tyg.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Opisywana przez Panią wydzielina jest charakterystyczna dla drugiej fazy cyklu (po owulacji, przed miesiączką). Rozumiem jednak, że wcześniej nie obserwowała Pani tego typu śluzu z dróg rodnych. Być może cierpi Pani na infekcję grzybiczą, bakteryjną lub rzęsistkiem pochwowym. Lepiej byłoby, gdyby udała się Pani na wizytę nieco wcześniej, aby możliwe było wdrożenie leczenia i zapobieżenie rozwojowi infekcji.
Pozdrawiam serdecznie!