Nieustanne "kopanie" prądu

Witam, od jakiegoś czasu niezależnie od tego czego się dotknę "kopie mnie prąd" są to przede wszystkim klamki, ale stoły i inne przedmioty również. Otwieranie drzwi poprzez material nic nie daje. Czemu tak sie dzieje ? Inni ludzie z mojej firmy chodzą też w ubraniach wykonanych z tego samego materialu co ja, ale nikomu się to nie zdarza tylko mnie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej jest to efekt elektryzowania się a bodziec jaki Pani/Pan odczuwa to efekt przeskoku ładunku. Nie jest to do końca wyjaśnione zjawisko, dlaczego u jednych występuje a u innych nie. Nie zagraża jednak życiu.