Nieustanne kichanie

mam 27 lat i od 7 miesiecy męczy mnie nieustanne kichanie które powoduje blokadę nosa całkowita i to nagle , towarzyszy też przy tym łzawienie z oczu i ciagle kapiaca woda z nosa której nie da sie kontrolowac.
27 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy te z dużą pewnością sugerują alergię. Warto wybrać się do lekarza rodzinnego. Doraźnie proponuję zastosować np Zyrtec.