Nieustanne kłótnie w związku partnerskim

Witam,nie wiem kompletnie co mam zrobić, cały czas kłócę się z chłopakiem, ciągle są powroty i rozstania. Bardzo siebie kochamy, przeżyliśmy już naprawdę wiele. Zauważyłam jednak że tylko coś jest nie tak jak mój chłopak chcę to zaraz konczy związek a ja potem cały czas pisze i nie daje mu spokoju, on ma mnie dośc, po paru tygodniach wkoncu sie godzimy i tak w kółko. Teraz znowu jesteśmy pokłóceni nie wiem co mam robić oraz o tym związku sądzić?

Witam,
Ma Pani okazję po tych wielu cyklach kłótni zastanowić się nad tym co dla Pani jest ważne w związku, kim Pani w nim jest, jak chce Pani żeby wyglądała Pani przyszłość bliższa i dalsza?
Troszkę wygląda na to, że to Pani po klotniach angażuje się w naprawę związku, z kolei partner prawdopodobnie nieświadomie, decydując o zakończeniu związku w złość chce Pani dać nauczkę.No i wtedy znowu otrzymuje Pan skruchę i uwagę w postaci telefonów czy sms od Pani.Emocjonalna karuzela bywa męcząca.Proponuje na spokojnie porozmawiać z chłopakiem o Waszym związku i jego przyszłości.Jeśli trudno Wam będzie dojść do porozumienia i konstruktywnych wniosków skorzystajcie z terapii dla par.
pozdrawiam
Sylwia Nowak

Powroty i rozstania, bliskość i oddalenie, miłość i niechęć. Balansujecie Państwo na huśtawce emocjonalnej. to naturalne, że w związkach nigdy nie jest "tak samo", ale tez zbyt duże różnice powodują, że człowiek jest zmęczony. Wydaje się też, że macie schemat postępowania, który realizujecie skutecznie, ale który nie przynosi Wam satysfakcji a wręcz wywołuje złość. może terapia dla pary pozwoliłaby przyjrzeć się Waszemu funkcjonowaniu i przyniosłaby jakieś inne, bardziej dla Was pożądane, rozwiązania.