Nieustanne mdłości, dolegliwości żołądkowe i nieprzyjemny zapach z ust

Witam moje problemy dotyczą głownie zoladka, otoz od ok 1,5 roku nieustannie dokuczają mi dolegliwości bywa ze sie nasilają bywa ze czuje sie przeciętnie . Problem jest dość specyficzny ze względu na to iż odczuwam dolegliwości non stop nie ma różnicy czy jest to dzien czy noe ranek cY wieczór,nieustanne mdłości ,niedawno minęły , bol zeladka szczególnie kiedy wypinam jame brzuszna jest on bardzo silny czuje go aż jakby dochodził do klatki piersiowej,pieczenie jej i zoladka!z ust brzydki zapach

Dzień dobry, Pani ogólne dolegliwości wskazują na konieczność konsultacji u lek. gastroenterologa. Przykry zapach doraźnie -nie przyczynowo! zmniejsza regularne stosowanie pasty i płukanki Meridol halitosis dedykowaychj pacjentom z Halitozą. Pozdrawiam

Nieprzyjemny zapach z ust jest spowodowany przede wszystkim stanem zapalnym dziąseł wynikającym z obecności złogów kamienia nad i pod dziąsłowego. Nieleczona próchnica także powoduje nieprzyjemny oddech. Konieczna jest konsultacja i dokładna ocena stanu zębów i dziąseł w powiększeniu. Wizyta u stomatologa na pewno nie rozwiąże wszystkich problemów ponieważ konieczne jest leczenie gastrologiczne.