Niewidoczny płód w 6 tygodniu ciąży

jestem 6. lub 7 tyg ciazy ... w 5 tyg bylam i lekarz powiedzial ze widoczny jest zarodek. dzisiaj bylam to nie bylo ani poldu ani pecherzyka zoltkowego ,boje sie...i bicia serca.wynik jest taki GS-28mm CRL - (-)
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Brak zarodka w 6-7 tygodniu ciąży jest objawem niepokojącym i wskazuje na nieprawidłowość, tzw. ciążę bezzarodkową (puste jajo płodowe). Patologia ta związana jest z zaburzeniami chromosomalnymi na wczesnym etapie rozwoju.