Niewielka krostka z ciemnym punkcikiem w środku

Witam . Ok 4 dni temu pojawiła się na moim języku niewielka(ok.4mm) biała krostka z ciemnym punkcikiem w środku. Krostka pijawiła się przy prawej krawędzi języka w jego tylnej części. Krosce towarzyszy dość mocny ból. Co to może być? Proszę o pomoc

Szanowna Pani, bez badania nie jestem w stanie tego określić. Proszę udać się do lekarza POZ