Niewielka nadżerka u 20-latki

Czy mała nadżerka, którą mam jest dla mnie groźna. Lekarz, który ją zdiagnozował nic nie powiedział na ten temat a ja byłam zbyt zdenerwowana innym problemem, z którym się zgłosiłam i całkowicie to zignorowałam. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, istnieje kilka sposobów leczenia nadżerek. Proszę skonsultować z lekarzem dalsze postępowanie terapeutyczne. Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Nadżerka nie jest groźna, natomiast jest konieczność regularnego kontrolowania cytologii- jak często zdecyduje ginekolog w zależnie od otrzymanego wyniku. W przyszłości może Pani zaproponować usunięcie tej nadżerki, ale to zależy od wielu czynników m.in. czy już Pani rodziła, czy planuje jeszcze dzieci itd. W związku z tym przy najbliższej wizycie proszę porozmawiać na ten temat.
Pozdrawiam