Niewielka strefa podwyższonego sygnału
Witam. Maz dostal wynik z rezonansu magnetycznego cyt." w zakresie rogu tylnego lakotki przysrodkowej widoczna strefa podwyzszonego sygnalu przebiegajaca skosnie,przechodzaca przez granice zewnetrzna przy przyczepie torebkowym- obraz uszkodzenia z naderwaniem przyczepu torebkowego.W zakresie rogu tylnego lakotki bocznej niewielka strefa powyzszonego sygnalu,odpowiadajaca obrzekowi pourazowemu.Nie wykazano szczelin pekniecia w zakresie lakotki bocznej" Prosze w jaki sposob ta przypadlosc leczyc ?

MĘŻCZYZNA, 72 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Po pierwsze wskazana jest konsultacja z ortopedą. Leczenie może być zachowawcze - przeciwzapalne lub przy braku efektów operacyjne.