Niewielkie prawostronne skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego
bardzo proszę o informację otrzymałam taki wynik badania - niewielkie prawostronne skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego, spłycona fizjologiczna lordoza L, bardziej poziome ustawienia korzyści krzyżowej, obniżenie przestrzeni m-kręgowej L5-S1 w tylnej części, wysokość trzonów kręgowych w normie dodam jeszcze, że boli mnie prawa strona na wysokości barku, ostatnio drętwieją mi ręce i nogi, miałam też rezonans odć. piersiowego i tam mam niewielką przepuklinę, dehydratację i coś jeszcze...

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam.opis badania to zmiany powodujące Pani dolegliwości.niestety nie są one do "naprawienia"
Dolegliwości typu cierpienie rąk najprawdopodobniej związane są ze zmianami w kręgosłupem szyjnym.
Proponuję rehabilitację i niestandardowe leki przeciwzapalne czyli bez wizyty u ortopedy się nie obejdzie.