Niewielkie prawostronne skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego

bardzo proszę o informację otrzymałam taki wynik badania - niewielkie prawostronne skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego, spłycona fizjologiczna lordoza L, bardziej poziome ustawienia korzyści krzyżowej, obniżenie przestrzeni m-kręgowej L5-S1 w tylnej części, wysokość trzonów kręgowych w normie dodam jeszcze, że boli mnie prawa strona na wysokości barku, ostatnio drętwieją mi ręce i nogi, miałam też rezonans odć. piersiowego i tam mam niewielką przepuklinę, dehydratację i coś jeszcze...

Witam.opis badania to zmiany powodujące Pani dolegliwości.niestety nie są one do "naprawienia"
Dolegliwości typu cierpienie rąk najprawdopodobniej związane są ze zmianami w kręgosłupem szyjnym.
Proponuję rehabilitację i niestandardowe leki przeciwzapalne czyli bez wizyty u ortopedy się nie obejdzie.