Niewydolność nerek po operacji usunięcia tętniaka aorty

Witam,3 tygodnie temu moja mama poddala sie operacji usuniecia tetniaka aorty brzusznej,ma 67 lat,mijaja 3 tyg jak lezy w szpitalu stan ciezki niewydolnosc nerek oddech i krazenia,kilka dni po jej operacji zmarl moj tata,czuje sie strasznie doslownie jak sierota.ponoc istnieje mozliwosc posiadania tetniaka po rodzinie,czekam na usg jamy brzusznej 25.05,od jakiegos czasu boli mnie krzyz bol promieniuje do lewej nogi,boje sie strasznie.czy to moze byc tylko rwakulsz?dziekuje

Spokojnie!!! Rozumiem , że pytanie posiadania tetniaka po rodzinie zawiera w sobie pytanie , czy jest Pani narażona na tą chorobę? - OTÓŻ NIE - NIE MA BADAŃ WSKAZUJĄCYCH , ŻE TĘTNIAK AORTY JEST CHOROBA DZIEDZICZNĄ!!! Natomiast Pani dolegliwości należy zdiagnozować zaczynając od lekarza rodzinnego!-może być to rwa kulszowa,ale nie musi!!! zż