Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 0 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Niewyraźna mowa, depresja a Setaloft

Mam depresję 3 miesiące biorę lek setaloft pezez 2 miesięcy mój stan się poprawiał a teraz zachowuje się jak upośledzonych mam dziwny wzrok powolne ruchy zaniedbuje się mam nie wyraźną mowę śpię po 9 godzin nie potrafię jakoś wyczuć miłych słów jak ktoś do mnie mówi nie umiem miłym tonem odpowiedzieć czy to normalne w depresji ?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Rozpoznanie nerwicy

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam, w tej sytuacji konieczna jest pilna jest konsultacja z psychiatrą, który oceni Pana stan i wskaże właściwe leczenie. Pozdrawiam

0
Małgorzata Panek
69 poziom zaufania

Proszę udać się do lekarza. Może być konieczna zmiana stosowanego leku.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy