Niewyspanie i złe samopoczucie

Witam, nie wiem dokładnie o co tu chodzi a mianowicie. zawsze miałem tak ze zasypiałem nawet do kilku godzin i wstawałem zawsze niewyspany, spóźniałem się w wiele miejsc czasami, nigdy nie pamiętałem żądnych snów. od jakiegoś tygodnia, nie wiem kiedy zasypiam, ale budzę się kilka razy w nocy, zazwyczaj po każdym śnie, który doskonale później pamiętam, wstaję i czuję się lepiej niż wczesniej. czy mógłbym się dowiedzieć jakie jest tego wytłumaczenie i dlaczego tak siędzieje?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wydaje mi się aby obecny stan stan wymagał interwencji lekarskiej. Możliwe iż jakiś czynnik, np wahania hormonalne wpływały na sen i relaksację organizmu.