Niezabezpieczony stosunek dwa dni po skończeniu miesiączki

15,04,2014 skonczylami sie miesiaczka dnia 16 04 doszlo do zblizenia bez zabezpieczenia...od 2 dni czuje bol w podbrZuszu a takze wystepuje wydzielina bezbarwna...jaka jest mozliwosc ciazy i po jakim czasie wykonac test ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Test ciążowy jest wiarygodny po upływie 14 dni od daty stosunku. Prawdopodobnie były to dni niepłodne, choć nie mogę tego zagwarantować.