Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 1 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Niezależne zmiany nastroju

Mam 21 lat i jestem mężczyzną. Od ponad 3 miesięcy cierpię na niezależne zmiany nastroju-jednego dnia mogę być pełny życia a w jednej chwili potrafię płakać jak małe dziecko, nie wiem co się ze mną dzieję. Dawniej płacz występował u mnie w kryzysowych sytuacjach ,a teraz jest to rutyna.Nie jest tak, że nie spotykam się ze znajomymi bo owszem spotykam się i potrafię być naprawdę szczęśliwy, jednak gdy już zostaję sam ogarnia mnie totalna pustka.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Metody leczenia depresji

Depresja to obecnie choroba cywilizacyjna. Potrzebne są więc skuteczne metody leczenia. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia, jakie są sposoby leczenia depresji.

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą zdiagnozować Pana dolegliwości i zaproponować stosowne postępowanie (psychoterapia i/lub farmakoterapia).
Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie.

0

Witam,
Proponuję zgłosić się na konsultację do lekarza specjalisty, ponieważ objawy, które pan wymienia są dość niepokojące.
Pozdrawiam

0

Warto zgłosić się do psychologa - opisane objawy mogą być zarówno syndromem poważnego kryzysu jak i zaburzeń depresyjnych. Diagnostyka pozwoli na podjęcie działań i poradzenie sobie z objawami.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Witam, opisane przez Pana objawy mogą mieć różne przyczyny. Aby uzyskać właściwą pomoc zawsze najważniejsza jest diagnostyka. Z tego względu sugerowałabym udanie się do lekarza rodzinnego, ewentualnie również do psychiatry lub psychologa. Ważne jest zawsze kompleksowe rozpatrzenie doświadczanych trudności. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy