Niezależne zmiany nastroju

Mam 21 lat i jestem mężczyzną. Od ponad 3 miesięcy cierpię na niezależne zmiany nastroju-jednego dnia mogę być pełny życia a w jednej chwili potrafię płakać jak małe dziecko, nie wiem co się ze mną dzieję. Dawniej płacz występował u mnie w kryzysowych sytuacjach ,a teraz jest to rutyna.Nie jest tak, że nie spotykam się ze znajomymi bo owszem spotykam się i potrafię być naprawdę szczęśliwy, jednak gdy już zostaję sam ogarnia mnie totalna pustka.

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą zdiagnozować Pana dolegliwości i zaproponować stosowne postępowanie (psychoterapia i/lub farmakoterapia).
Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie.

Witam,
Proponuję zgłosić się na konsultację do lekarza specjalisty, ponieważ objawy, które pan wymienia są dość niepokojące.
Pozdrawiam

Witam, opisane przez Pana objawy mogą mieć różne przyczyny. Aby uzyskać właściwą pomoc zawsze najważniejsza jest diagnostyka. Z tego względu sugerowałabym udanie się do lekarza rodzinnego, ewentualnie również do psychiatry lub psychologa. Ważne jest zawsze kompleksowe rozpatrzenie doświadczanych trudności. Pozdrawiam