Niezdiagnozowany zespół Aspergera u 25-letniego mężczyzny

Witam. Czy istnieje możliwość, że w wieku 25 lat mam niezdiagnozowany zespół Aspergera? Od zawsze mam problemy z kontaktowaniem się i rozmawianiem. Ponad to nigdy nie czułem potrzebu przebywania wśród innych ludzi. ZA zasugerowała mi moja narzeczona, któa przywykła do mojego stylu bycia. Pozdrawiam, Szymon.

Witam,
jeśli odczuwa Pan dokuczliwość Pana stylu bycia, bądź osoby z Pana otoczenia to zauważają, to warto skonsultować się ze specjalistą, zachęcałabym do indywidualnej konsultacji z psychologiem, ponieważ przez internet nie da się postawić diagnozy. Nie wiem czy to może być ZA, bardziej skupiłabym się na tym, że jeśli jest to dokuczliwe dla Pana i/lub Pana bliskich może warto sprawdzić, co to jest i jak sobie z tym radzić, co można by zrobić, żeby życie było łatwiejsze zarówno dla Pana jak i Pana bliskich. Także zachęcam do konsultacji ze specjalistą. Pozdrawiam.