Niska jakość orzechów makadamia

Kupiłam ostatnio orzechy makadamia w cenie 99 zł/kg ale były o wiele mniejsze i połamane w opakowaniu niż te, które kosztowały 120 zł/kg. Czy świadczy to o ich niższej jakości?

Małgorzata Panek

Tańszy produkt to najczęściej produkt mniejszy i transportowany w gorszych warunkach. Trudno powiedzieć nie znając producenta, czy są to towary takiej samej jakości i różnią się tylko wyglądem zewnętrznym. Mniejsze nie znaczy gorsze.
Pozdrawiam