Niska samoocena, brak koncentracji i pamięci

do kogo winien udać mężczyzna 37lat z bardzo niską samooceną. obecnie cierpi na całkowity brak koncentracji,pamięci ,zniany nastroju od dużej agresji do otępienia ,twierdzi że ma ogromny haos w glowie .2 lata temu rozwiodła sie z nim żona.stracił dom,staly kontakt z dzieckiem.

Dzień dobry,

Zarówno do psychoterapeuty, jak i psychiatry - którzy ocenią jaka forma leczenia jest w danym momencie najbardziej odpowiednia.