Niska samoocena i problemy z wyrażaniem emocji u 21-latki

mam zle nawykami,niezdolna do zycia i,zarozumila,skryta,nie lubie siebie,bym tylko siedziala w komp.nawet moja wrazliwosc,emocje mi zabralo,na ktorych oparte mialam zycie.zastanawiam sie jak ja przezylam 20 lat,dobrze sie uczac i funkcjonujac w szkolach.chcialabym nauczyc sie wyrazac zlosc,rozwiazywac konflikty,zlapac sens jeszcze raz,byly wydarzenia ktorymi sie przejelm,stresowalam dlugo,sama w sobie.w domu rodzice raczej dewotyczni,nigdy nie chcialam taka byc a teraz mi to obojetne

Dzień dobry.

Chaos emocjonalny, o którym Pani pisze i wyraźnie sobie z nim nie radzi, jest wskazaniem do konsultacji psychologicznej oraz w efekcie podjęcia terapii, dzięki której będzie Pani mogła "ujarzmić" negatywne uczucia i pokonać sygnalizowane trudności.

Pozdrawiam.

Jeśli faktycznie chcesz zrozumieć co się z Tobą podziało to szukaj pomocy. Piszesz o takich trudnościach, z którymi właściwe jest skierować się o pomoc do psychoterapeuty, warto zacząć szukać tego co byłoby najbardziej odpowiednie dla Ciebie. Jest wiele możliwości. Sprawdź!!!
Masz w sobie potencjał, to jest te 20 lat kiedy uczyłaś się i jak piszesz dobrze funkcjonowałaś. warto się przyjrzeć co ostatnio się podziało.