Niska temperatura ciała i osłabienie

od dłuższego czasu ma śmiesznie niską gorączkę 34,4, 33,8 35,2, po zmianie termometru również . Bardzo szybko się męczę. Często jestem osłabiona. Tarczyca w normie,badanie z krwi PCT 0,37, mocz( poj nabłonki płaskie, . leukocyty 1-3 wpw) odczuwam bóle stawów , puchną mi kostki palców rąk.w jednej ręce.Często powiększone czuję węzły chłonne szyji . Pozdrawiam i proszę o poradę. Małgorzata.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście Pani objawy są intrygujące. Możliwe iż wspomniane dolegliwości są wynikiem problemów krążeniowych lub uogólnionej infekcji. Warto skorzystać z dodatkowych badań w tym kierunku.