Niska temperatura u niemowlaka

Witam Moje 8 miesięczne dziecko ok.godz. 20 miało gorączkę ok. 38,5. Podałam syrop Ibum, gorączka spadła, podaje pierś do picia, ale od 23.30 i teraz ,tj. o 4.00 ma niska temperaturę -33,5-34.5.Czy to coś poważnego, dodam , ze śpi dość spokojnie,. Proszę o odpowiedz.

Milena Lubowicz

Taka temperatura jest niepokojąca, ale proszę sprawdzić czy na pewno termometr dobrze mierzy, gdyż może to być błąd pomiaru. Jeżeli nie, to proszę udać się z dzieckiem na wizytę u pediatry.
Pozdrawiam