Niska waga płodu w 28 tygodniu ciąży

Witam serdecznie jestem w 28 tygodniu ciąży a moje maleństwo nie waży nawet 1 kg czy mam powody do zmartwień i dlaczego tak się dzieję . Nie palę papierosów , zdrowo się odżywiam i dbam o siebie , Więc dlaczego tak sie dzieję ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Pod koniec dwudziestego ósmego tygodnia ciąży dziecko powinno ważyć już ponad kilogram i mierzyć ok. 36 cm (wymiar CHL). Jeżeli jest inaczej wskazana jest konsultacja z położnikiem.