Niski poziom cukru na czczo i ból brzucha a hipoglikemia

Od niedawna mam niski cukier na czczo 84(60-80) tętno około 89-92 i ciągle bym spała boli brzuch(myślę że to z powodu drażliwego jelita) Często w nocy zjadam najchetnej czekoladę Wcześniej nie mierzyłam poziomu cukru teraz od 4 dni.Dwa miesiące temu wyniki były dobre chociaż od roku tętno mi skacze.Czy to może być hipoglikemia?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi. Niemniej jednak poziom glukozy we krwi jest prawidłowy.