Niski poziom TSH a zdenerwowanie

Witam, Ostatnio czyli z 5 miesięcy źle się czuje, chodzę nie wyspany, zdenerwowany i nie mam apetytu. na dodatek mam ochotę płakać. Mam tez problemy z nadczynnością tarczycy i zrobilem ostatnio badania i mam niskie TSH. Czy to moze być spowodowane tarczycą czy tez depresja

Dzień dobry,

opisane przez Pana objawy mogą być związane zarówno z chorobą tarczycy jak i depresja. Proszę skonsultować wyniki badań z lekarzem endokrynologiem, który powinien określić stan tarczycy oraz ustalić leczenie. Oczywiście, może Pan także skonsultować się z lekarzem psychiatrą i psychologiem.

Pozdrawiam

Dzień dobry,
nadczynność tarczycy może powodować wszystkie z opisanych przez pana dolegliwości. Najważniejsze w tym momencie aby być pod opieką endokrynologa! Oczywiście w związku z trudnościami, które towarzyszą niedoczynności tarczycy wskazane jest czasem także korzystanie z pomocy psychiatry i/lub psychoterapeuty. W pierwszej kolejności należy jednak rozpocząć odpowiednie leczenie tarczycy.

Pozdrawiam serdecznie
-Bartosz Piasecki
http://poznacsiebie.pl