Niski przyrost BHCG a wczesna ciąża

witam,bardzo prosze o pomoc, cykle mam 32 dni,ostatnia miesiaczke mialam 26.09. starania byly 18 i 19 pazdziernika ores mialam dostac 28. w srode 5 listopada zrobilam test drug kresk blada, a beta hcg z patego wynosi 37 bardzo prosze o pomoc w interpretacji tego wyniku, boje sie ze jest za niska, czy to wczesna ciaza i dlatego taki niski poziom czy jest cos nie tak?

Milena Lubowicz

BhCG dodatnie jest wtedy, gdy jest większe niż 5. Najprawdopodobniej jest to ciąża wczesna, żeby stwierdzić czy wszystko jest ok, należałoby powtórzyć badanie BhCG i zaobserwować przyrost hormonu. Proponuję też wizytę u ginekologa, który rozwieje wszystkie wątpliwości.
Pozdrawiam