Niski wzrost, drobna postura, bladość i podkrążone oczy u 11-latki

Witam,moja corka ma 11lat ,134cm wzrostu i 27kg .Wyroznia sie wsrod rowiesnikow niskim wzrostem i drobna postura .Odrzywia sie bardzo dobrze ? apetyt ma rowniez bardzo dobry .Robiłam juz badania krwi na anemie ,ktorej nie stwierdzono wiec nie wiem czemu tak wyglada .Jest chuda ,blada ,oczy podkrazone.Czuje ze jest cos nie tak.....

Za niezbędną uważam wizytę u specjalisty pediatry .
On zaleci stosowne badania,przeanalizuje również problem niskiego wzrostu także w kontekście czynników konstytucjonalnych ( np,niski wzrost ,czy mala masa ciała u rodziców)i podejmie decyzję o ewentualnych badaniach diagnostycznych ( np.ocena wieku kostnego) skierowaniu córki do endokrynologa.
W niektórych wypadkach niedobór wzrostu można leczyć farmakologicznie.

Pozdrawiam ciepło