Niskie libido u 30-letniego mężczyzny

Co może wpływac na niskie libido 30 letniego mężczyzny?

Dzień dobry!

Przewlekły stres, przemęczenie, przepracowanie.
Problemy w związku, konflikty, wzajemne żale lub nieporozumienia, które oddalają od życia intymnego z partnerką/ partnerem.
Stan zdrowia, choroby przewlekłe, przyjmowane leki, zaburzenia hormonalne.
Nastawienie do seksualności, poglądy, odebrane wychowanie, edukacja seksualna.
W przeszłości urazy, traumy, stresy na tle seksualnym.
Ogólnie naturalnie słabszy temperament seksualny, libido niższe niż przeciętne bez żadnych przyczyn.
Różnorodnych możliwości jest wiele. Konieczna jest dłuższy osobisty kontakt z danym mężczyzną.

Pozdrawiam!

Czy niskie libido to problem zdrowotny, czy cecha osobowości - może roztrzygnąć wywiad lekarski i ew. badania laboratoryjne.
Internetowo zagadnienie nierozwiązywale.
Szczęśliwie w Pana mieście są dostępni lekarze specjaliści.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry,

Bardzo wiele rzeczy może na to wpływać, a żeby rozpoznać co konkretnie jest przyczyną w Pana przypadku - to proszę skontaktować się z lekarzem seksuologiem / I kontaktu.