Niskie parametry NEU i RET

w ostatniej morfologii krwi mam dwa parametry niższe niż norma: NEU% - neutrocyty 47,3 % ; Ret M%-ret. o sredniej zaw. RNA 2,2 %; pozostałe parametry w normie - czy to świadczy o jakiejś chorobie? czy może mieć związek z podwyższonym (ale niezbyt dużo) cholesterolem i trójglicerydami?

Witam, jeśli pozostałę parametry morfologii w tym liczba bezwzględna (nie procenty) neutrofili i liczba retikulocytów są w normie to nie uznałbym tych nieprawidłowości za istotne klinicznie