Nocne bóle brzuszka u 2,5-rocznego dziecka

Witam,moje dziecko budzi się w nicy co godzinę i wierzga nogami i napina brzuszek ...ma 2,5 roku,i mowi ze boli go brzuszek... co robić?

Milena Lubowicz

Przyczyn bólu brzuszka może być bardzo dużo, od zakażenia pasożytniczego czy bakteryjnego, po nieprawidłową dietę. Zalecam wizytę u pediatry, który dziecko zbada, zbierze dokładny wywiad i ukierunkuje badania.
Pozdrawiam