Nocne bóle pleców i częste oddawanie moczu

Mam 62lat jestem kobietą .mam problem ,boli mi środek pleców po lewej stronie tu chyba jest nerka ,dziwny ból zaczyna się nocą pocesię .Jak wezmę tabletkę olffen UNo to nie boli całą dobę ,a potem znów zaczyna boleć w jednym miejscu .Co mam robić do jakiego lekarza mam się udać .Jak miałam bóle pleców ,kręgosłupa pomagała mi poduszka elektryczna maść budopirazol ,kapsiplaister ,a tu nic nie pomaga .wcześniej często sikałam nocą 3,4,razy ale też wieczorem dużo piłam .Dziękuje za odpowied

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
należy wykonac badanie moczu i USG, w razie dobrych wyników neurolog
pozdrawiam

Witam, bóle mogą pochodzić z innych narządów niż nerka (mięśnie i nerwy grzbietu, kręgosłup), oddawanie moczu w nocy prawdopodobnie z przyczyn krążeniowych (lub leki moczopędne). Dla wyjaśnienia sprawy wskazane byłoby wykonanie USG układu moczowego i badanie moczu, wizyta z wynikami u lekarza domowego, a on powinien ocenić te badania i skierować Panią do właściwego specjalisty. Pozdrawiam RH