Nocne poty przy przyjmowaniu leków antydepresyjnych

Witam, przyjmuję leki antydepresyjne (8. epizod depresji) - najpierw Wellbutrin, wobec braku efektu dołączony ok. 6 tygodni temu escitalopram. Do niedawna 150mg Wellbutrinu i 10mg Servenon, obecnie 300mg Wellbutrinu i 5mg Servenon, bo bardzo przeszkadzały efekty uboczne Servenonu. Od około tygodnia dokuczają mi obfite nocne poty - co noc jedno- lub dwukrotne, bardzo intensywne, a rano budzę się wyczerpana i słaba. Kiedyś już miałam podobny problem łącząc Rexetin i Lerivon. Co robić?

Witam,
niestety nocne poty mogą być efektem ubocznym leków z grupy SSRI (escitalopram, rexetin), u części pacjentów bywają przejściowe; zachęcam do rozmowy z lekarzem prowadzącym;
pozdrawiam