Noszenie druciku retencyjnego na zębach a założenie licówki

Czy noszenie druciku retencyjnego na zębach od wewnętrznej strony jest przeciwwskazaniem do założenia licowki na jedna jedynke górna na ktorej popękało sZkliwo ? Dziękuje

Po osadzeniu licówki porcelanowej z przestrzeni międzyzębowej trzeba usunąć resztę masy, która pozycjonuję licówkę. Z powodu obecności retainera do tej przesteni nie można się dostać a co za tym idzie nie można założyć licówki. Pozdrawiam

To czy w danej sytuacji można wykonać licówkę musi ocenić już lekarz, który ma ją wykonać.Jeśli będzie na nią miejsce to powinno się udać.Pozdrawiam