Noszenie soczewek a zamazanie obrazu

Witam, od tygodnia wymieniłem okulary na soczewki aquacomfort plus i jak rano założę jest ok ale wieczorem już w prawym oku pokazują mi się zamazania, dopiero jak poruszam okiem, pomrugam znika zamazanie. Lewe oko jest OK, co to może być?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Dzień dobry.

Może soczewka na tym oku się nieznacznie przemieściła, albo dostał się pod nią pęcherzyk powietrza. Jeżeli jest to uciążliwe dla Pana proponuję udanie się w miejsce doboru soczewek i zweryfikowanie dokładnej przyczyny takiego stanu.