Wpływ temperatury na tabletki antykoncepcyjne

Witam. Czy w zimie moge nosic tabletki antykoncepcyjne w torebce?

Magdalena Mroczek

Tabletki powinny być przechowywane zgodnie z zaleceniami producenta (znajdują się w ulotce). Dlatego lepiej jest nie wystawiać je na zimno.

Aleksander Ropielewski

Należy przechowywać tabletki zgodnie z zaleceniami producenta (informacja znajduje się w ulotce informacyjnej).