Nowy blister po 7-dniowej przerwie

Witam wybrałam 12 tabletek z blistra reszte zgubilam.Zaden lekarz nie przyjmował wiec niemialam jak wypisac recepty.Zrobilłąm 7- dniowa przerwe i juz w 3 dniu dostalam okres.Czy gdy po 7dniowej przerwie wezme normalnie nowy blister wszystko bedzie okej ?pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tak można postąpić, jednak dla bezpieczeństwa warto zastosować dodatkowe zabezpieczenie w pierwszym tygodniu nowego blistra.