Nożyczki do podcinania końcówek włosów

Poszukuję nożyczek do samodzielnego podcinania końcówek Problem dotyczy wykonania tj; mikroszlifu. Słyszałam że kłopot pojawia się z ostrzeniem (po takim zabiegu mikroszlif znika a odtworzenie jest bardzo drogie. :-| z Drugiej strony mikroszlif ułatwia obcięcie włosów., czy to prawda ? Ostatnio przeszukałam internet i znalazłam; *Henbor Classic 799 * oraz (te na które bardziej jestem zdecydowana czyli Henbor Arium Serie 799/5'5 Które polecacie lub też może inne ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę zgłosić się do kosmetyczki. Nie udzielamy informacji na ten temat.