Nuda życiowa?

Mam mały problem. Mam 24 lata. Mam świetnie poukładane życie. Kochający mąż, fajne mieszkanie i samochód, dobrze zapowiadająca się praca. Jednak nic mi się nie chce i nie potrafię cieszyć się życiem. Uciekam w alkoholizm i imprezy, zaczęłam zdradzać męża z moim najlepszym przyjacielem. Nie potrafię zaspokoić się intelektualnie i emocjonalnie.

Witam Panią!

Online nie rozwiążemy Pani problemu. Podstawową kwestią jest dotarcie do źródła problemu, a to wymaga głębszego wywiadu.
Warto byłoby określić Pani potrzeby i oczekiwania oraz zastanowić się, czy i w jakim stopniu są one zaspokajane.

Opisane przez Panią problemy stały się w ostatnich latach dość powszechne, szczególnie u młodych osób średniej i wyższej klasy społecznej, żyjących w dużych miastach.

Zachęcałabym Panią do umówienia wizyty u psychoterapeuty. Myślę, że ma Pani zbyt wiele do stracenia, między innymi męża i przyjaciela, nie wspominając o zdrowiu fizycznym i psychicznym. Dlatego uważam, że warto podjąć pracę w kierunku odnalezienia celu swojego życia oraz własnej tożsamości.

Pozdrawiam!