Nudności a 9 tydzień ciąży
Witam. Jestem w 8 tyg i 1 dniu ciąży po IVF. Dwa dni temu przestałam mieć mdłości, czy może tak być w 9 tygodniu? Czy powinnam się nie pokoić? Usg mam po Świętach, za tydzień.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Spokojnie w pewnym czasie ciąży takie objawy jak mdłości, wymioty ustępują i jest to normalne. W razie występowania silnego bólu brzucha, krwawienia, plamienia Proszę udać się do lekarza. A tak Proszę poczekać na usg tak jak jest Pani umówiona.