Nudności, bóle kręgosłupa, biegunka a możliwość ciąży

Witam współżyłam bez zabezpieczenia dzień przed prawdopodobnym okresem 28 września, okres dostałam 3 dni później, gdzieś w połowie cyklu zaczęłam się źle czuć: nudności,bóle kręgosłupa, biegunka zaczęłam się zastanawiać czy nie jestem w ciąży, wczoraj powinnam dostać kolejny okres ale na razie się spóźnia, zrobiłam3 testy pierwszy 24 dni po stosunku, drugi tydzień później, ostatni dzisiaj rano wszystkie negatywne, czy mimo tego mogę być w ciąży? od tamtej pory nie współżyłam

Milena Lubowicz

Jeżeli 3 testy były negatywne, to prawdopodobieństwo pomyłki jest niewielkie. Ewentualnie może Pani wykonać test BhCG z krwi. Gdyby miesiączka się nie pojawiała to proszę udać się na wizytę do ginekologa.
Pozdrawiam