Nudności i bolesność brzucha a wyrostek

Witam. Mam 18 lat. Od kilku dni występują u mnie nudności i bóle brzucha. Myślałem o wyrostku, ale ból nie jest na tyle silny i swobodnie podnoszę prawą nogę do góry. Szczególnie zwróciła moją uwagę biegunka i niemożność wypróżnienia się. Nudności nasilają się szczególnie wieczorem.

Witam.

Mówiąc obrazowo, charakterystyczny dla wyrostka robaczkowego jest ból w połowie odległości mędzy pępkiem a prawym biodrem. Fachowo mówiąc, jest to punkt między pępkiem a kolcem biodrowym przednim górnym. Uciśnięcie go wiąże się z silnymi dolegliwościami. Proszę mimo wszystko udać się do lekarza gdyż tylko badanie palpacyjne może nasunąć jakieś podejrzenie źródła bólu.

Pozdrawiam