Nudności po kolce jelita grubego

W czwartek w ubiegłym tygodniu dostałam boleści brzucha pojechałam do szpitala dali mi kroplówke,zastrzyk i stwierdzili kolke jelita grubego. We wtorek w nocy znowu dostałam ataku skierowali mnie na SOR i tam zostałam na noc zrobili mi badania z krwi,mierzyli ciśnienie,zrobili usg brzucha. W badaniach i usg nic nie wykryto wyszlo wszystko dobrze,odesłali mnie do domu i mam być na diecie lekkostrawnej mimo wszystko teraz odczuwam nudności i strasznie mi nie dobrze. Co moze byc przyczyna?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Jeśli wykluczono przyczynę organiczną to być może Pani dolegliwości są spowodowane zaburzeniami czynnościowymi. Wskazana jest konsultacja u doświadczonego gastrologa.