Nudności po przebudzeniu

Zaraz po przebudzeniu jest mi niedobrze i zle sie czuje,nie jem bo jak cos zjem to mam uczuce jakbym za chwile miaa zwymiotowac,caly czas mam dziwne uczucie w przeyku sa dni ze po poludniu czuje sie lepiej,a rano znuw to samo i tak od wielu dni

Małgorzata Panek

Konieczne jest wykluczenie ciąży. W przypadku negatywnego wyniku testu ciążowego, proszę udać się do lekarza rodzinnego, celem diagnostyki w kierunku refluksu.
Doraźnie może Pani 30-40min przed śniadaniem przyjmować leki obniżające kwaśność w żołądku np. Pantoprazol czy omeprazol, dostępne bez recepty w aptekach.
Pozdrawiam