Nudności po upadku na śliskiej powierzchni

Upadek i nudnosci Witam 4 dni temu wpadłam na śliskiej powierzchni. Uderzyła tyłem glowy o śnieg pod spodem lód dość mocno. Nie straciłam przytomności wstałam dość szybko na drugi dzień bolała mnie szyja która ciężko mi było poruszać. Na 3 dzień zaczęły się nudności i utrzymują do dziś. Glowa raczej nie boli czuje takie drętwienie w tym miejscu . Czy takie nudności to coś poważnego czy raczej normalne po upadku

Szanowna Pani, proszę tego nie bagatelizować i udać się do lekarza pierwszego kontaktu