Nudności, zawroty głowy, odbijanie i zasłabnięcia

Mam nudnosci,zawroty glowy,odbijanie,trwa to kilka lat ostatnio nasilily sie az do zaslabniec.Bardzo meczace i denerwujace dolegliwosci.w marcu 2010 mialam operacje guza mozgu,nowotwor,naswietlania.Ostatni MR glowy w 09.2014 nie wykazal zadnych nieprawidlowosci.Co mi jest ,gdzie szukac leczenia? Dolegliwosci zaczely sie jeszcze przed operacja itrwaja nadal.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego aby wykonać podstawowe badania krwi oraz ewentualnie rozszerzyć diagnostykę o badania obrazowe.