O co mu chodzi?

Jakieś dwa tygodnie temu moja przyjaciółka poinformowała mnie, że podobam się pewnemu chłopakowi (bo powiedział jej to jej kolega ;)) i dała mu mój numer gg. Rzekomo jednak nie powiedziała mi o tym, bo nie mogła (ja jednak wiedziałam ;)). Minął jakiś tydzień, a chłopak nic nie pisał. Dopiero jak zaczęła się interwencja mojej przyjaciółki (napisała do tego kolegi, że mi powiedziała o tym wszystkim i że ten chłopak też mi się podoba (bo mi się podoba :D), to on napisał. Bardzo dobrze mi się z nim rozmawiało. Okazał się miły i sympatyczny. Tylko że później napisał do mnie jeszcze tylko jeden raz... Na korytarzu szkolnym mówi mi "Cześć" i uśmiecha się słodko, czasami się na mnie patrzy, jak ,,nie widzę"... Ale na gadu-gadu w ogóle do mnie już nie pisze... w realu też nie podejdzie i nie zagada... Chciałabym napisać do niego pierwsza, ale boję się, że mi nie odpisze, albo że po prostu już mu się nie podobam i nie ma ochoty ze mną rozmawiać... Co mam zrobić...? I o co mu właściwie chodzi...?

KOBIETA ponad rok temu

Mgr Joanna Żur-Teper

Witam,
trudno jest mi odpowiedzieć na Twoje zapytanie, również nie wiem, o co chodzi temu chłopakowi. Być może jest bardzo nieśmiały. Piszesz, że długo zwlekał, zanim pierwszy raz się odezwał do Ciebie. Możliwe jest, że również teraz nie ma odwagi do Ciebie napisać. Spróbuj nawiązać kontakt. Jeśli Ci nie odpowie, będziesz wiedziała, na czym stoisz. Jeśli jednak nie zdecydujesz się na ten krok, pozostaje Ci czekanie w niepewności. Możesz również porozmawiać ze swoją przyjaciółką, to od niej dostał Twój numer, co może znaczyć, że zna go lepiej, i coś Ci doradzi.

Pozdrawiam serdecznie