O czym mogą świadczyć moje nieregularne miesiączki?

Witam, dostałam okres po 8 dniach od skończenia poprzedniego. Od zawsze mam problem z regularnym okresem, i faktem jest ze mam trochę więcej stresu ale nie na tyle żeby tak wcześnie dostać okres. Czy jest się czym martwić ? Czy tak po prostu może się zdarzyć ?

Lek. Paweł Szadkowski

Jednorazowo taka sytuacja nie powinna stanowić powodu do niepokoju. Gdyby jednak takie nieregularne miesiączki powracały, warto udać się do ginekologa, w celu zbadania.