O czym mogą świadczyć bardzo częste miesiączki?

Witam. Mam 23 lata. Jestem dziewicą. Mój ostatni okres trwał jeden dzień. Po czym miałam przerwę 5 dni i znów dostałam. Z czego pierwszy dzień lało się że mnie a drugiego już jakby się kończył okres.?

Lek. Paweł Szadkowski

Takie zdarzene jednorazowo nie stanowi powodu do niepokoju. Gdyby nieprawidłowe miesiączki utrzymywały się w kolejnych miesiącach - warto udać się do ginekologa w celu zbadania.