O czym mogą świadczyć miesiączki trwające kilkadziesiąt dni?

Witam od jakiegis czasu moje miesiaczki prawie sie niekoncza mam je po 40 - 50 dni .Dodam.ze mialam pobierany wycinek z macicy i wszytko w porzadku.Jestem po 3 cc i mam rowniez podwiazane jajniki.Lekarz twierdzi ze powinnam brac tabketki antykoncepcyjne lub poddac sie zabiegowi wyluszczenia blony macicy .

Lek. Paweł Szadkowski

Najlepiej stosować się do zaleceń swojego ginekologa, który ma wgląd w pani pełny obraz kliniczny.