O czym mogą świadczyć moje wyniki badań zleconych przez endokrynologa?

Witam otrzymałam wyniki zlecone przez endokrynologa i chciałabym się dowiedzieć o czym mogą one świadczyć. Rok temu przyjmowalam od endokrynologa siofor1000 ale odstawilam ponieważ lekarz chciał zobaczyć jak bęa sie kształtować wyniki po odstawieniu. Podejrzewal u mnie insulinopornosc. Co można wywnioskować po takich wynikach? Tsh 2.130 Testosteron 0.48 Shbg 236.00 Pozdrawiam kobieta 26 lat

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Możliwe, że endokrynolog chciał diagnozować Panią w kierunku PCOS. Proszę udać się z tymi wynikami do lekarza zlecającego, który wraz z innymi wynikami, wywiadem oraz badaniem postawi odpowiednia diagnozę. Pozdrawiam.