O czym mogą świadczyć sińce pod oczami, obrzęk ręki, ból i uczucie ciężkich nóg oraz strzelanie w kościach?

Proszę mi powiedzieć mam sińce pod oczami obrzęk drętwienie prawej ręki ból nóg uczucia cięzkich nóg coraz więcej poszerzonych naczynia na nogach oraz strzelanie w kościach z racji młodego wieku boje się że mam począti nie wydolności krążenia jakie badania gdzie mam się udać o poradę ?

Do postawienia diagnozy potrzeba dokładnie zebranego wywiadu i badania lekarskiego. Podane objawy mogą zwiastować początek choroby, jednak przed specjalistyczną poradą proponuję udać się do lekarza rodzinnego, który po zebraniu większej ilości informacji o Pani stanie zdrowia określi, jaki kierunek diagnostyki obrać. Pozdrawiam.